Lietošanas pieredze Keto Guru

Pieredze ar Angelu no Brno

Angela tablešu lietošanas pieredze no Brno, produkta foto

Esmu divu bērnu, zēna un meitenes, māte. Pēc divām dzemdībām mans svars ilgu laiku tika turēts 90-95 kg robežās. Ar 167 augstumu tas bija pārāk pamanāms un apgrūtināja dzīves prieka iegūšanu. Daudzas reizes es mēģināju ievērot dažādas diētas ar zemu kaloriju saturu, izturēju 2-3 mēnešus, pēc tam izputēju. Un svars atgriezās īsā laikā un vēl vairāk pieauga. Pēdējais rādītājs pirms 3 mēnešiem bija 98 kg.

Iepazīšanās ar ketozes diētu

Draudzene man ieteica ketozes diētu, kuru viņa sāka pirms sešiem mēnešiem. Viņa zaudēja daudz svara, sāka izskatīties kā pirms laulības! Un, protams, es nolēmu mēģināt vēlreiz. Pirmā iepazīšanās ar diētu man sagādāja nelielu šoku. Kā jums jāēd speķi?

"Slikts bekons bez maizes" saka sakāmvārds. Bet vēlme atgriezties pie viņa aizmirstajiem 60 kg uzvarēja.

Pēc daudzu atsauksmju un ieteikumu izlasīšanas, apmeklējot dietologu, es saņēmu pareizos produktus. Viņa sāka ēst "sviestmaizes" no aisberga salātu lapām, dillēm, pētersīļiem, siera, vārītas cūkgaļas un bekona. Diēta ietver ceptas un sālītas zivis, grilētu tītaru un pīli, cūkgaļu, sautētu ar dārzeņiem. Svaigi un vārīti dārzeņu salāti ar daudz zaļumiem un olīveļļu. Es izmantoju avokado salātos ar brokoļiem, garnelēm, olām. Un, protams, speķi. Es to pievienoju salātiem plānās šķēlēs.

Pirmo nedēļu bija grūti neskatīties uz maizi un kartupeļiem. Vēl grūtāk bija pagatavot bērniem iecienītās ābolu pankūkas un nemēģināt. Galu galā šie produkti nav aizgājuši no ģimenes uztura. Vīrs un bērni neiztiek bez saldumiem un cepumiem, bet tiem ir normāls svars, vielmaiņa ir laba. Jūs pat to visu nevarat apskatīt, kā arī banānus, apelsīnus, saldos ābolus un citus augļus. Es izmantoju tikai kivi, avenes, zemenes, jāņogas. Reizi nedēļā es atļauju sev auzu vai griķu biezputru, bet es tos vāru, pēc vārīšanās iztukšojot pirmo ūdeni, lai atbrīvotos no "ātrajiem" ogļhidrātiem.

Kopumā es pārliecinos, ka attiecība uzturā: 60% tauku, 30% olbaltumvielu un 10% ogļhidrātu (augu šķiedras). Bet nepatikšanas ir tādas, ka tieksme pēc saldumiem nepāriet

Keto Guru tablešu ietekme

Angela no Brno Keto Guru izmantošanas pieredze, fotogrāfijas pirms un pēc pieteikšanās

No videoklipa internetā uzzināju (draugs vēlreiz nometa saiti), ka ir burvju putojošās tabletes Keto Guru, kas samazina apetīti un paātrina ketozes sasniegšanu. Tas ir bio-papildinājums svara zaudēšanai, dabiski sadedzinot taukus. Mana iepriekšējā pieredze ar tabletēm parādīja rezultātu: nav. Dažreiz man izdevās zaudēt pāris mārciņas, bet ne uz ilgu laiku.

Bet, skatoties uz viņas graciozo draugu, es nolēmu nopirkt Keto Guru tabletes. Es to atradu internetā, iemācījos to izmantot, reģistrējos, pasūtīju. Piegādāts ātri.

Keto Guru tablešu lietošana parādīja rezultātus nedēļas laikā! Iepriekšējās 3 ketozes diētas nedēļās es zaudēju 4 kilogramus, un pēc nedēļas putojošo tablešu lietošanas no rīta, pusstundu pirms ēšanas, svari parādīja: - 8 kg! Un es to sajutu trešajā dienā. Kļuva vieglāk elpot un kustēties. Nav vakara noguruma. Un tagad es skatos uz konfektēm kā abstrakciju. Keto Guru dara brīnumus! Mans vīrs sāka atgriezties mājās no darba agrāk

Rezultāts

lietošanai

Es tagad pabeidzu Keto Guru putojošo tablešu piekto iepakojumu, kas sver 66 kg, šeit ir redzams rezultāts fotoattēlā. Vai tā nav taisnība? Pirms sāku pieteikšanos, es lūdzu vīru mani nofotografēt. Un tagad, pēc diviem mēnešiem kopā ar Keto Guru, es varu sevi nofotografēt, nebaidoties redzēt, kā es izskatīšos fotogrāfijā. Dzīve kļūst labāka!